DuPont zaprasza na XV edycję Krajowych Konferencji

Krajowe Konferencje firmy DuPont są jedną z najlepszych i najłatwiejszych możliwości pozyskania aktualnych informacji na temat obowiązujących nowych przepisów i zasad oraz najnowszych wdrożeń innowacyjnych technologii w produkcji roślinnej.dupont

W dzisiejszych czasach bardzo często zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań jest podstawowym warunkiem sukcesu w każdej dziedzinie działalności. Także w rolnictwie. Postęp i rozwój badań naukowych oraz wdrażanie nowych doskonalszych i często tańszych rozwiązań w rolnictwie zachodzi równie dynamicznie jak we wszelkich innych dziedzinach życia.

Ponadto producenci rolni muszą obecnie spełniać szereg skomplikowanych wymogów administracyjno prawnych, które zmieniają się praktycznie w każdym sezonie. Zarówno w sytuacji dobrych jak słabych zbiorów, wysokich jak i niskich cen, często trudno sprostać wymogom kontrahentów i utrzymać się na trudnym i konkurencyjnym rynku rolnym.

Jednym z podstawowych warunków zapewnienia sobie stabilnej pozycji ekonomicznej jest podnoszenie własnych kwalifikacji oraz znajomość aktualnie najnowszych rozwiązań i tak zwanych innowacyjnych technologii, jakie są wprowadzane we współczesnym rolnictwie.

Dodatkowo, w tym roku, już od stycznia, nastąpią zmiany dotyczące nie tylko zasad finansowania rolnictwa, ale także szeroko pojętej agronomii.

Producenci rolni muszą sprostać wyzwaniom integrowanej produkcji i spełnić wymogi produkcji żywności bezpiecznej dla konsumentów.

Dlatego też tematem wiodącym XV Konferencji będą zagadnienia integrowanej ochrony roślin. W programie przewidziane są, zatem wystąpienia pracowników naukowych Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego, oraz przedstawicieli firm DuPont, Pioneer, Ekoplon i BGŻ.

Główne zagadnienia:

Integrowana ochrona roślin nowym wyzwaniem dla producentów rolnych.

Nowości w ochronie fungicydowej.

Integrowana produkcja zbóż, rzepaku, kukurydzy z wykorzystaniem narzędzi oraz produktów DuPont i DuPont Pioneer.

Optymalizacja nawożenia przy użyciu nawozów dolistnych Ekoplon w praktyce.

Agro Progres – nie ma lepszego pomysłu na finansowanie rolnictwa.

Fałszywa ochrona – prawdziwe ryzyko, a bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin.

Ogłoszenie programu premiowego dla gospodarstw oraz losowanie nagród dla uczestników.

Pracownicy firmy DuPont przedstawią również wyniki stosowania w praktyce, zgodnie z zasadami ochrony integrowanej, zalecanych programów ochrony najważniejszych gatunków uprawnych.

Ponadto, jak co roku, ważne informacje przekażą naukowcy z niezależnych ośrodków badawczych, a także przedstawiciele firm agrobiznesowych, takich jak EKOPLON, BGŻ itp.

Umożliwi to nie tylko zapoznanie się z bieżącymi problemami, ale także stworzy okazję do kuluarowych spotkań i dyskusji.

Wśród uczestników będą rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Plan konferencji:

1) 14.01.2014 Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera ul. Krakowska 24

2) 16.01.2014 Zamość, Hotel Artis Sitaniec 1

3) 28.01.2014 Wrocław, Stadion Miejski Wrocław Aleja Śląska 1, Sala Prasowa

4) 29.01.2014 Poznań, Cinema City Kinepolis, Poznań, Krzywoustego 72

5) 30.01.2014 Włocławek, „MULTIKINO” Włocławek ul. Pułaskiego 10/12

6) 11.02.2014 Elbląg, Multikino ul. Teatralna 5

7) 13.02.2014 Mikołajki, Hotel Gołębiewski Mikołajki , ul. Mrągowska 34

Warunkiem udziału w Konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej: www.dupont.pl. Zamieszczone są tam również wszelkie dodatkowe informacje. Ponadto we wszystkich sprawach związanych z udziałem w Konferencji można kontaktować się telefonicznie z przedstawicielem firmy DuPont, pod numerem: 0-22 320 09 15.

Serdecznie zapraszamy

Jacek Czernichowski

Starszy Specjalista d/s Marketingu

 

 

Otagowany , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.