HIT TARGOWY dla ciągnika rolniczego Farmtrac 675 DTN KING

Podczas największej w centralnej Polsce wystawie rolniczej – XVI Mazowieckich Dniach Rolnictwa, organizowanej przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poświętnem (13-14.06.15), firma FARMTRAC została wyróżniona dwiema głównymi nagrodami:

1HIT TARGOWY dla ciągnika rolniczego Farmtrac 675 DTN KING, oraz STATUETKA MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI w konkursie HIT TARGOWY, za wieloletnią obecność na polskim rynku maszyn rolniczych z szeroką gamą produkowanych ciągników.

FARMTRAC TRACTORS EUROPE sp. z o.o., polski producent ciągników rolniczych z Mrągowa obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia obecności w Polsce.

Na przestrzeni tego okresu ciągniki Farmtrac dały się poznać polskim rolnikom jako trwałe, proste i niezawodne, a potwierdzeniem ich walorów jest stale rosnąca pozycja marki Farmtrac na rynku polskim (obecnie 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej i 1 miejsce pośród marek produkujących ciągniki w Polsce).

Wyróżniony tytułem HITU TARGOWEGO ciągnik Farmtrac 675 DTN KING stanowi limitowaną edycję najchętniej kupowanego, na przestrzeni ostatnich lat, ciągnika rolniczego w Polsce w przedziale do 80 KM – modelu Farmtrac 675 DT.

Ciągnik Farmtrac 675 DTN KING posiada szereg udoskonaleń w stosunku do pierwowzoru, które powstały z myślą o jeszcze lepszym zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań polskich rolników. Zmiany miały również na celu poprawę ergonomii i bezpieczeństwa pracy ciągnikiem. Producent zastosował m.in.:

– Nowy dach kabiny z przezroczystym szyberdachem, ułatwiającym pracę z ładowaczem czołowym
– Lepszą amortyzację i wyciszenie kabiny IMG_1949
– Sterowanie hydrauliki zewnętrznej na prawym nadkolu
– Fotel pneumatyczny w standardzie
– Elektro-hydrauliczne sterowanie sprzęgła WOM i przedniego napędu
– Kamerę z monitorem, umożliwiające obserwację maszyn współpracujących z ciągnikiem
– Podświetlane stopnie kabiny ciągnika

Zmieniona została również stylistyka, poprzez zastosowanie karoserii z nowej linii Farmtrac Europeline 3B oraz unikatowej kolorystyki.

2(1)

Otagowany , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.