Krokowska Agro Wystawa

Krokowska Agro Wystawa to pierwsze tego typu wydarzenie na terenie północnych Kaszub. Powierzchnia ponad 140 000 m2 będąca częścią nowoczesnego kompleksu Sportów Motorowych w Sobieńczycach gwarantuje wystawcom swobodę, a gościom wiele godzin zwiedzania rolniczego miasteczka.
619_1bPodczas pierwszej edycji Krokowskiej Agro Wystawy zaprezentują się czołowe marki z branży maszyn i urządzeń rolniczych, nasion, nawozów, środków ochrony roślin oraz wiele innych instytucji bliżej związanych z rolnictwem. To idealny czas na zapoznanie się z nowinkami technicznymi w rolnictwie, zdobywanie wiedzy, wymianę doświadczeń, nawiązanie kontaktów handlowych i biznesowych oraz dobrą zabawę.

Oprócz części wystawienniczej Organizator gwarantuje szereg atrakcji dla dzieci, specjalnie przygotowaną strefę recyklingu i ochrony środowiska, występy estradowe oraz koncert jednego z czołowych zespołów disco polo podczas sobotniej nocy. Całą dwudniową imprezę umili i poprowadzi znany aktor telewizyjny Bartosz Obuchowicz.

Dodatkową atrakcją dla zwiedzających jest fakt, iż w dniach 2-3 maja w drugiej części Ośrodka Sportów Motorowych Speedstar odbywać się będą zawody motocrossowe rangi Mistrzostw Polski. To nie lada gratka dla fanów motoryzacji, którym niesamowitą dawkę emocji zapewnią najlepsi zawodnicy motocrossowi w kraju.

Wstęp dla zwiedzających Krokowską Agro Wystawę jest bezpłatny.
Już teraz zapraszamy wszystkich serdecznie 2 i 3 maja 2015 roku do Sobieńczyc!
Osoby i firmy zainteresowane udziałem w Krokowskiej Agro Wystawie prosimy o kontakt z p. Justyną Siekaj pod nr tel. 504 288 596, lub mailowo na adres office@speed-star.pl.

Otagowany , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.