Maszyna roku 2016 – New Holland T7.315

W trakcie targów Agritechnica 2015 marka New Holland została nagrodzona. Zupełnie nowy ciągnik T7.315 został uhonorowane niezwykle cenionym w branży tytułem „Machine of the Year 2016” (Maszyna roku 2016) przyznawanym przez jury składające się z 19 dziennikarzy reprezentujących czołowe Europejskie publikacje poświęcone maszynom rolniczym. Podczas przyznawania nagrody wzięto pod uwagę innowacje techniczne orazNH_T7_315 korzyści dla klientów. Wśród kryteriów znalazły się nowatorskie funkcje, osiągi, wydajność, koszty eksploatacji, łatwość obsługi i komfort operatora.

Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture, powiedział: „Te wyróżnienie jest ważnym dowodem uznania w oczach branży odnośnie metodologii marki New Holland w zakresie opracowywania produktów, której najważniejszym elementem jest stosowanie innowacji spełniających oczekiwania naszych klientów. Realizujemy to za pomocą technologii, dzięki którym ich gospodarstwa będą wydajniejsze, bardziej rentowne i ekologiczne. Nagrodzenie naszego produktu świadczy o świetnym zrozumieniu przez nasze zespoły projektowe potrzeb klientów, a także o ich skuteczności w dostarczaniu efektywnych rozwiązań. Nagroda ta napawa nas jeszcze większą dumą z racji faktu, iż otrzymujemy ją w roku, w którym świętujemy 120-lecie innowacji New Holland w branży rolniczej”.

T7.315 jest jednym z dwóch modeli przeznaczonych do ciężkich prac, które stanowią rozszerzenie T7 o zastosowania, w których wymagana jest moc dużego ciągnika w połączeniu z wszechstronnością i łatwością manewrowania mniejszej maszyny. Uniwersalny charakter T7.315 pozwala na wykonywanie szerokiej gamy prac polowych i transportowych — od prac przy uprawach, belowaniu lub koszeniu aż po transport nawozów i inne wymagające zadania. Wykorzystuje również rewolucyjną technologię automatyzacji pracy prasy belującej ciągnika IntelliCruise™, która umożliwia maszynie BigBaler firmy New Holland sterowanie prędkością ciągnika w celu zapewnienia najwyższej wydajności i spójności produkcji bel. Dzięki temu ciągnik stanowi idealny wybór do zastosowań wymagających belowania.

NH_T7_315T7_315_Autocommand

Otagowany , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.