New Holland ekspert w rozwiązaniach dla hodowców

Pokazy maszyn podczas prac polowych na stałe już wpisały się w kalendarz New Holland, ponieważ marka ta, to nie tylko kolor niebieski czy żółty. Dla wielu klientów to przede wszystkim pełna gama maszyn dostarczających gotowe rozwiązania. 0d 16 do 27 maja maszyny New Holland przebyły w sumie prawie 3 00 km, aby podczas 9 pokazów na terenie całej Polski zaprezentować nowoczesne technologie.DSC_0010W jednym z pokazów, organizowanym 24 maja przez ROLSERWIS w Łękach Kościelnych w woj. łódzkim brała udział ZAGRODA Nowa.

Każdy z uczestników mógł osobiście przetestować całą gamę ciągników New Holland dedykowaną dla hodowców, przetrząsacze, zgrabiarki firmy SaMASZ oraz kosiarkę Kuhn. To była okazja, aby sprawdzić, poszczególne zestawy w praktyce i w jaki DSC_0286sposób wspierają pracę rolników. Uczestnicy spotkań podczas praktycznych pokazów mogli zapoznać się z zaletami modeli ciągników m.in. T5, T4, T6 i TD5, które oferują wszystko, co jest potrzebuje w nowoczesnym gospodarstwie rolnym i znacznie więcej!

Praca każdej maszyny została szczegółowo omówiona przez specjalistów New Holland, a dzięki wykorzystaniu dynamicznych kamer DSC_0013Live, widzowie mieli możliwość obejrzenia ich w trakcie pokazu na telebimie. Oprócz pokazów samych maszyn rolniczych zwiedzający mieli okazję wymiany poglądów i doświadczeń z gronem rolników oraz uzyskania szczegółowych informacji od specjalistów produktowych. Ponadto można było zobaczyć i porównać w pracy, a także podczas jazdy próbnej ciągniki, wyposażone w System Precyzyjnego Rolnictwa.

 DSC_0053DSC_0032DSC_0166

 

Otagowany , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.