Nowe ciągniki Farmtrac

Nowa linia produktowa ciągników Farmtrac dedykowana dla upraw międzyrzędowych (m.in. dla warzywnictwa) oparta na polskiej technologii MIE.TEc
Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o., producent ciągników rolniczych z Mrągowa, wprowadza na rynek nową linię produktową opartą na technologii MIE.TEc dedykowaną warzywnictwu i uprawom międzyrzędowym.top2015

  • Własna technologia opracowana przez mrągowskich inżynierów
  • Prędkość już od 0,2 km/h
  • Unikalny design
  • Dedykowane zastosowanie Farmtrac Vision System

Farmtrac wprowadza trzy nowe ciągniki, będące rozwinięciem znanych i cenionych modeli:

  • 48 konnego Farmtrac 555 DT,
  • 75 konnego Farmtrac 675 DTη
  • 86 konnego Farmtrac 685 DT EuropeLine

Ciągniki wyróżnia unikatowy design, w tym żywy, zielony kolor. Ciągniki standardowo  wyposażone są w wąskie koła zaprojektowane specjalnie dla Farmtrac’a do upraw międzyrzędowych. Dla wygody operatora i podniesienia komfortu i wydajności pracy, w standardzie ciągnik wyposażony jest w Farmtrac Vision System (kamerę i monitor), umożliwiające obserwację pracy maszyn towarzyszących.

monitor
Technologia MIE.TEc (Multicrop In-lineEnvironment Technology) została opracowana w mrągowskim Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Farmtrac we współpracy z polskimi producentami podzespołów dla przemysłu ciągnikowego.
Dyrektor Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Farmtrac’a Eligiusz Szymański stwierdził: Technologia MIE.TEc pozwala na optymalne wykorzystanie maszyn przystosowanych dla warzywnictwa oraz pozwala obniżyć koszty produkcji. W trakcie jej projektowania konsultowaliśmy się z uznanymi w branży ekspertami oraz samymi użytkownikami. Mamy pewność, iż zrobiliśmy najlepsze w Polsce ciągniki do upraw międzyrzędowych.

Farmtrac 555 DT MIE.TEc
48 konny Farmtrac 555 DT jest napędzany przez 3-cylindrowy silnik, układ napędowy wyposażony jest w mechaniczną skrzynię biegów o ilości przełożeń 8/2.

Farmtrac 675 DTη MIE.TEc
Farmtrac 685 DT MIE.TEc EuropeLine
75 konny Farmtrac 675 DTη i 86 konny Farmtrac 685 DT EuropeLine wyposażone są w oryginalne, niezawodne i ekonomiczne silniki Perkins, układy napędowe znanej firmy Carraro, z ilością przełożeń odpowiednio 12/12 i 24/24 i z rewersem.

Ze względu na doskonale dobrane układy przeniesienia napędu, ciągniki rozwijają prędkości pożądane w zastosowaniach warzywniczych, w przypadku Farmtrac 675 DTη minimalna prędkość to 0,5 km/h, w ciągniku Farmtrac 685 DT minimalna prędkość wynosi 0,2 km/h.

tyl

Oferta ciągników Farmtrac MIE.TEc stanowi wyjście naprzeciw potrzebom polskiego rynku, klienci i dealerzy zgłaszali zapotrzebowanie na tego rodzaju specjalistyczne ciągniki.
Ciągniki MIE.TEc można już zamawiać w punktach dealerskich Farmtrac, te i inne nowości będą prezentowane zarówno na Ogólnopolskich Dożynkach Jasnogórskich w dniach 5-6 września 2015 r. jak też na zbliżającej się Wystawie Agro Show w Bednarach – stoisko C201, na które wszystkich serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami
Zespół Farmtrac

Farmtrac_logotyp

Otagowany , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.