Powrót legendy w wielkim stylu

Nowa odsłona legendarnej serii „C” ciągników Ursusa bije rekordy popularności – Ursus C-380 znalazł się na pierwszym miejscu wśród najchętniej kupowanych przez Polaków ciągników w lipcu tego roku.

Ciągnik C-380, pierwszy model z odnowionej legendarnej serii znanej każdemu polskiemu rolnikowi, swoją premieręUrsus C-380 plener 1 HQ miał w marcu 2015 r. na targach Agrotech w Kielcach. Już po niespełna 6 miesiącach, w sierpniu ubiegłego roku, znalazł się na trzecim miejscu pod względem najchętniej kupowanych w Polsce. Był to niewątpliwy sukces lubelskiego producenta. Produkt z miesiąca na miesiąc zyskiwał coraz większe grono zadowolonych nabywców. W lipcu 2016 r. Ursus C-380 znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej rejestrowanych ciągników w kraju1.

Dziś ciągniki z serii C to najlepiej sprzedające się modele. To nasze flagowe produkty, posiadające konkurencyjne parametry techniczne i kosztowe, dostosowane do oczekiwań nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Rodzina ciągników serii C to od lat symbol polskiej wsi – komentuje Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus S.A.

Na podium zestawienia znalazł się również drugi produkt Ursusa z tej samej serii – ciągnik C-382, który w lipcu br. uplasował się na 3 miejscu.

Kultowy model C-380 pod koniec maja br. został nagrodzony godłem „Teraz Polska”.

1 Zgodnie z informacjami podanymi przez agencję Martin & Jacob, która świadczy usługi badawcze, analityczne oraz konsultingowe w sektorze agrarnym.

Otagowany , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.