Wiosenna promocja New Holland

New Holland, czołowy producent maszyn rolniczych, wprowadza dla swoich klientów wiosenną promocję sprzedażową. Cieszące się niesłabnącą popularnością modele ciągników z serii T4* i T5* są teraz dostępne w pakiecie z ładowaczem czołowym taniej nawet do 8 tysięcy złotych!

T5_105_13_016Akcja promocyjna trwa do 30 kwietnia 2015 roku. Marka robi wszystko by sprostać coraz większym wymaganiom nowoczesnych rolników i dostarczyć sprzęt zaspokajający indywidualne potrzeby każdego gospodarstwa. Dostępne w pakiecie, ciągniki z ładowaczem, są dedykowane przede wszystkim gospodarstwom zajmującym się hodowlą.

– Maszyny rolnicze New Holland towarzyszą rolnikom w gospodarstwach w całej Polsce. Wiosenna promocja to sposób zachęcenie nowych użytkowników do zakupu niebieskich ciągników, aby mogli się przekonać, że New Holland ponad wszystko ceni sobie zadowolenie klientów i dąży do jego maksymalizacji wszelkimi siłami – mówi Tomasz Wieja, Marketing Manager New Holland

Ciągniki New Holland świetnie radzą sobie w trudnych warunkach terenowych. Ich dużą zaletą są kompaktowe rozmiary, przy jednocześnie mocnych silnikach. Dodatkiem jest szeroka gama wyposażenia, która pozwala tak skonfigurować ciągnik, iż ten sam model może pracować zarówno w gospodarstwie o kierunku hodowlanym jak i polowym, a nawet tylko, jako ciągnik usługowy.

Ciągniki z serii T5 w połączeniu z ładowaczem czołowym są idealnym rozwiązaniem dla hodowców. Ich atutem jest ergonomiczny, w pełni zintegrowany joystick, elektrohydrauliczny lub mechaniczny, a także elektrohydrauliczna przekładnia Powershuttle oraz niezależna pompa MegaFlow o wydajności 84l/min. Panoramiczną widoczność z maszyny zapewnia specjalnie zaprojektowana kabina VisionView. Rolnicy użytkujący ciągniki T5 usługowo podkreślają także komfort poruszania się nimi po szosie. Choć nie mają one amortyzacji przedniej osi, to amortyzacja kabiny oraz siedziska operatora niwelują wstrząsy do tego stopnia, iż T5 jest komfortowym środkiem transportu nawet po nierównych wiejskich drogach gruntowych.

Z kolei ciągniki z serii T4 w połączeniu z ładowaczem czołowym tworzy zgrany duet dla każdego gospodarstwa. Modele te wyróżnia ergonomiczny, w pełni zintegrowany joystick mechaniczny, niezależna pompa MegaFlow o wydajności 64l/min oraz elektrohydrauliczna przekładnia Powershuffle. Widoczność i komfort poprawia okno dachowe o dużym polu widzenia.

* Maszyny objęte promocją to modele: T4.75 (z wyłączeniem wersji PowerStar), T4.85, T4.95, T4.105, T4.115 oraz T5.95, T5.105, T5.115.

T4_95_13_028T5_115_12_018

Otagowany , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.