Z wieprzowiną za pan brat!

Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników jako rolnicza organizacja zawodowa jest inicjatorem ogólnopolskiej akcji promującej produkcję oraz spożywanie mięsa wieprzowego. Przedsięwzięcie to finansowane jest ze środków Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego. ZZCNMR – wzorem lat ubiegłych – wspierając rozwój rodzimejIMG_2474-Resizer-1200 produkcji rolnej, prowadzi szerokie działania promocyjne na rzecz Funduszy Promocji polskich produktów, ponieważ wierzy w ich słuszną, wysoką pozycję na rynku europejskim, a nawet światowym.

Naszym strategicznym celem jest podniesienie świadomości konsumenckiej, wytworzenie i utrwalenie przekonania, że to właśnie polskie produkty są odzwierciedleniem i gwarancją najwyższej jakości, są źródłem bogactwa składników odżywczych oraz wielu witamin, a także niepowtarzalnego i wyszukanego smaku.

Poprzez organizację na terenie całego kraju zajęć edukacyjno-promocyjnych, warsztatów oraz spotkań rekreacyjno-informacyjnych realizowanych pod hasłem „Z wieprzowiną za pan brat” chcemy przekonywać o zaletach polskich produktów rolnych, w szczególności o  niekwestionowanych walorach polskiego mięsa wieprzowego i jego przetworów. W ciągu kilku miesięcy chcemy dotrzeć z naszym programem promocji przede wszystkim do młodych konsumentów z całej Polski, u których odpowiednio ukształtowane nawyki żywieniowe mogą zaprocentować w przyszłości.

Wierzymy, że warto wspierać i inwestować w polskie produkty, które od lat są  wartością polskiej gospodarki. Swoimi działaniami chcemy dążyć do upowszechniania wiedzy z zakresu produkcji rolnej oraz do kreowania pożądanych postaw wśród Polaków, ponieważ zależy nam na rozwoju oraz promocji polskiego rolnictwa.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.wieprzowina.org. Zapraszamy do udziału  w organizowanych przez nas spotkaniach w szczególności młodzież szkolną (zorganizowane grupy dzieci i młodzieży), która będzie mogła skorzystać z przygotowanej przez nas atrakcyjnej oferty edukacyjno-promocyjnej.
Zapraszamy!

ZZCNMR

IMG_2412-Resizer-1200IMG_2334-Resizer-1200IMG_2449-Resizer-1200

 

IMG_2559-Resizer-1200

Otagowany , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.