Zaprojektuj „Wirtualny Ogród” z ZIEMOVIT i wygraj metamorfozę swojego zielonego królestwa!

Na stronie ZIEMOVIT.PL wystartowała nowa, innowacyjna aplikacja „Wirtualny Ogród”. Skierowana jest do wszystkich zainteresowanych projektowaniem oraz pielęgnacją działek i ogrodów. Jej premierze towarzyszy konkurs na projekt wirtualnego ogrodu, zaś jego zwycięzca otrzyma w nagrodę pełną metamorfozę swojego własnego ogrodu.ziemowitkonkurs Co więcej, pierwsze 1000 osób, które prześlą swoje zgłoszenie, otrzyma nagrody gwarantowane – zestawy produktów z szerokiej oferty marki ZIEMOVIT!
„Wirtualny Ogród” to darmowa aplikacja dostępna na komputerach osobistych i tabletach oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android. Jej nowoczesny i funkcjonalny wygląd został zaprojektowany z troską o wygodę wszystkich użytkowników.
– Projektując aplikację „Wirtualny ogród”, chcieliśmy zapewnić jej użytkownikom proste i szybkie w obsłudze narzędzie do aranżacji własnego ogrodu. Zawiera też liczne wartościowe informacje na temat najpopularniejszych roślin ozdobnych, w tym ich charakterystykę oraz informacje dotyczące sadzenia i pielęgnacji, dzięki czemu ułatwia prace w ogrodzie. Co więcej, dzięki poszerzonej funkcjonalności, wysyła swoim użytkownikom przypomnienia nt. pielęgnacji danych roślin – powiedział Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna.
Miłośnicy działek i ogrodów, szukający cennych wskazówek na temat ich kompleksowej pielęgnacji, mogą skorzystać również m.in. z kanału poradnikowego ZIEMOVIT na YouTubie „Niech żyje Ogród!” oraz ze specjalnego kalendarza dostępnego na stronie ziemovit.pl, pełnego informacji na temat sadzenia, nawożenia i chronienia swojej przydomowej zieleni przed szkodnikami. Kanał poradnikowy prowadzi najpopularniejszy polski bloger ogrodniczy – Ogrodnik Tomek.
Marka ZIEMOVIT to najwyższej jakości podłoża, środki chwastobójcze oraz nawozy płynne i granulowane, dopasowane do potrzeb i oczekiwań polskich ogrodników i działkowców, stworzone przez największego polskiego producenta środków ochrony roślin – spółkę CIECH Sarzyna.
Więcej informacji nt. aplikacji i konkursu na stronach www.ziemovit.pl/wirtualny-ogrod oraz www.ziemovit.pl/konkurs.

ziemowitkonkurs

Otagowany , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.